"Gwiazdka z PCK" 2009

Dnia 16. grudnia o godz. 16.30 w szkolnej auli odbyła się "Gwiazdka z PCK", która stała się tradycją naszej szkoły.
W spotkaniu Gwiazdkowym uczestniczyło czterdzieścioro pięcioro dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie oraz z Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Aby umilić im popołudnie, uczniowie z klas I i II F przygotowali Jasełka, poczęstunek, zabawy oraz Świąteczny Quiz. Po wspólnej zabawie każde dziecko otrzymało od Świętego Mikołaja paczkę z prezentem i słodyczami oraz paczkę żywnościową dla rodziny, sponsorowaną przez "Pudliszki."

Prezenty zostały zakupione dzięki pieniądzom uzyskanym z: kawiarenki, koncertu ,,Evening Blues" oraz kabaretu, wystawionego przez uczniów kl.II F. Przeprowadzona zbiórka słodyczy sprawiła również, że dzieci mogły otrzymać naprawdę obfite prezenty. Nad całością uroczystości czuwały p.Elwira Jakubowska, p.Hanna Śliwińska - Żyto oraz p.Wioletta Rozynek.
Zorganizowanie Gwiazdki z PCK było nie lada zadaniem, jednak całość wynagrodziły szczere uśmiechy dzieci oraz mile spędzony czas wśród zapachu pierników i pomarańczy.

Koncert EB w ramach akcji "Gwiazdka z PCK"

W wiadomościach Telewizji Leszno: