Podaruj coś dzieciom na święta!

Akcja trwała do 16 grudnia

W paczki dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat (więcej jest tych starszych) pakujemy drobne upominki w postaci przyborów szkolnych (kredki, długopisy, pisaki, piórniki, temperówki, kleje, kolorowe segregatory, bloki rysunkowe, zeszyty, notesiki itp.) słodycze (czekolady, batoniki, wafelki, pierniczki, ciastka) zabawki (piłki, lalki, klocki, maskotki) lub ozdoby do włosów, portfeliki, książeczki) lub np. czapki, szaliki, rękawiczki.
W paczkach dla rodzin mogą znaleźć się produkty spożywcze: makarony, ryż, kasze, konserwy, olej do smażenia, kawa, herbata, kakao, bakalie, słodycze itp., ale też np. nowe pościele, czy ręczniki, które dostaliśmy w prezencie, a nie pasują kolorystycznie do naszego wnętrza.

Jadwiga Hemmerling

W wiadomościach Telewizji Leszno:

Akcje w poprzednich latach...